Nie wiem dlaczego tak trudno w dzisiejszych czasach zapłacić z frytki Bitcoinem. Przecież Bitcoin jest z nami od lat, lecz my przeciętni pożeracze frytek, nie możemy skorzystać z dogodnej płatności.
Nikt dziś przecież nie nosi ze sobą gotówki, baa nawet karty dabetowe i kredytowe odchodzą do lamusa. Dziś zaczynają królować płatności telefonem. Może więc czas, by w ten sam sposób mozna było zapalcić za frytki, ale używając do tego Bitconów.
Przecież w dzisiejszych czasach zdobycie bitconów jest proste. Wystarczy skorzystać z kraników, by zarobić na swoje ulubione frytki. Dzięki Bitconowi, nie było by głodu na świecie. Wystarczy tylko wejść na stronę hbe.ovh i zarobić trochę satoschi, którymi zapłacimy za frytki.
Tak więc frytki górą, jedzmy frytki.
Komentarze
Prześlij komentarz